bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

Головна Новини Контакти

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація
   
Наше місто
   
Економіка міста
     
Гуманітарна сфера
     
Сервіс та відпочинок
   
Опитування
Які Ви бачите шляхи виходу з кризи житлово-комунального господарства?
Створення ОСББ
Реприватизація житлового фонду
Підвищення тарифів на послуги
Байдуже
Результати
Архiв опитувань

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Туристична Свалявщина
Міські новини
Про погодження тарифів на водопостачання та водовідведення
15.03.2010
Аналіз регуляторного впливу для ухвалення виконавчим комітетом Свалявської міської ради регуляторного акту «Про погодження тарифів на водопостачання та водовідведення»
 
Визначення проблем та її аналіз
 
Свалявське РКП ВВ надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним організаціям та іншим абонентам м.Свалява.

Згідно рішення № 155 від 17.04.2008р. були введені тарифи на послуги водопостачання та водовідведення з 1.05.2008р.

В слідуючих розмірах:
Для населення: водопостачання - 2,94грн/м3
                           Водовідведення – 3,34 грн/м3
 
Для бюджетних організацій: водопостачання – 5,29 грн/м3
                            Водовідведення – 5,00 грн/м3
 
Для інших: Водопостачання – 5,29 грн/м3
                            Водовідведення – 5,21 грн/м3
 
Згідно висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Закарпатській області від 26.03.2008р. (собівартість витрат розрахування з мін. з/п 515грн.)
Собівартість витрат на виробництво послуг водопостачання визначено в розмірі – 2,94 грн/м3
Собівартість витрат на виробництво послуг з водовідведення визначено в розмірі - 3,34 грн/м3.
 
Відповідно до цього тариф для населення був занижений на 20% і не відповідав ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» згідно якого: ст.31 п.4 «У разі затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво орган, що їх затвердив, зобов’язаний відшкодувати з відповідного місцевого бюджету виробникам різницю між затвердженим розміром цін та економічно обґрунтованими витратами. В результаті цього підприємство в кінці року мало збитки - 470тис.грн.

П.5. Затвердження тарифів на ЖКП нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво без відповідного відшкодування не допускається.

Враховуючи необхідність підвищення мінімальної з/п на основі «Закону України» і зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси та інші матеріали.

Підприємством розроблено нові витрати по наданню послуг на водопостачання та водовідведення які відповідно становлять:
Водопостачання – 3,49 грн/м3
Водовідведення – 3,93 грн/м3
які затверджені висновками Державної інспекції з контролю за цінами в Закарпатській області №27, №28 від 28.06.2008р. Згідно ПКМУ № 959 від12.07.2006р. і змінами від 2.04.2009р. №400.На основі даних висновків розроблені нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення відповідно:


Для населення:               Вода                            Каналізація
                                             4,19грн.                       4,72грн.
 
Для бюджетних орг:        4,84грн.                       5,42грн.
 
Для інших:                         6,28грн.                         7,07грн.
 
Мета державного регулювання
Державне регулювання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення запроваджено з метою постійного і безперебійного забезпечення громадян міста питною водою і функціонуванням системи водовідведення та забезпечення беззбитковості виробництва зазначених послуг для підприємства.
 
Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей
Альтернативним заходом для підприємства може бути зменшення цін на всі ціноутворюючі складові або одержанням дотації з місцевого бюджету на відшкодування різниці встановленого тарифу та фактичної собівартості з урахуванням рівня рентабельності та ПДВ.
 
Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблем, заходи
З метою врахування інтересів як споживачів так і підприємства, з метою зменшення збитковості наданих послуг пропонуємо прийняти тариф в слідуючих розмірах:
 
Водопостачання                                Водовідведення
 
Населення – 3,67грн.              Населення – 4,17грн.                                       
Бюджет – 4,81грн.                    Бюджет – 5,42грн
Інші – 6,28грн.                            Інші – 6,84грн.
 
І дотацію для населення в розмірі 0,51грн/м3 або 189,6тис.грн/рік по водопостачанню; 0,55 грн/м3 або 132,0тис.грн/рік по водовідведенню в сумі 189,6тис.грн. по водопостачанню та 132,0тис.грн. по водовідведенню на рік.

Це дасть можливість зменшити збитки , але не дасть можливості вийти на рентабельність підприємства, в зв’язку з тим, що затверджена собівартість була розрахована з мінімальної з/п 625 грн., а зараз мінімальна з/п 744грн. і ціни на матеріали пальне та енергоносії , які закладені в розрахунки собівартості послуг значно менші від діючих цін на даний час.

 
ДИРЕКТОР 
Свалявського РКП ВВ
І.І.РУСИН
[версія для друку]


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні
TyTa