Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Жителі Свалявщини! Вчіть англійську мову бо вона буде на рівні з українською17.10.2015

 Президент України Петро Порошенко запропонував, щоб в Україні з’явилася друга робоча мова, крім української, і нею мала б бути англійська.Цей приклад варто взяти з Києво-Могилянської академії, яка першою в Україні впровадила ці дві робочі мови, сказав голова держави, виступаючи на урочистостях із нагоди 400-ліття Києво-Могилянської академії, що нині має статус Національного університету. 
Він також додав, що наступного року ініціатива Go Global має бути підтримана всіма, наводить його слова прес-служба президента. 
Ця ініціатива, яку затвердила Національна рада реформ, є національною програмою вивчення та популяризації в Україні іноземних мов, у першу чергу англійської. 

 

 

Петро Порошенко вже виступав на підтримку цієї ініціативи, заявляючи, зокрема, що володіння англійською мовою має стати визначальним критерієм при прийнятті на державну службу і що наступний 2016 рік буде оголошений в Україні роком англійської мови. 

 

 

 

При цьому майже тиждень тому Міністерство освіти та науки України повідомило, що під час наступної вступної кампанії 2016 року в рамках Зовнішнього незалежного оцінювання знань буде скасоване досі обов’язкове тестування з іноземної мови.

 

 

 

 

 

Сваялва©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com