Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

На Свалявщині через коротке замикання загорілася лазня17.11.2015

В с. Поляна Свалявського району сталася пожежа в дерев’яній лазні, розташованій на приватній земельній ділянці. У цей час власниці споруди на місці не було. Загорання помітив випадковий перехожий, котрий о 08:48 повідомив про подію до оперативно-рятувальної служби Закарпаття.


Найпершими до місця пожежі на вул. Жовтневу прибули бійці місцевої пожежної команди с. Поляна. Допомогу їм склали два відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява. Спільними зусиллями о 10:11 вони локалізували загорання й о 10:40 – повністю його ліквідували.

 

Завдяки вправності вогнеборців будівля лазні майже не постраждала від пожежі. Полум’я знищило 3 кв. м. дерев’яної обшивки приміщення. Найімовірніше, загорання виникло внаслідок короткого замикання електромережі. За словами господарів, того ранку вони прибирали в лазні, вмикаючи при цьому світло та різні прилади. Електричний кабель не витримав навантаження й загорівся, спричинивши пожежу. Завдані збитки встановлюються, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

 Карпатський об’єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com