Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Шахраям не вдалося «розвести» пенсіонерку із Сваляви на 20 тис.16.12.2015

 Ми часто пишемо про випадки шахрайства, коли літнім людям телефонують невідомі, представляються правоохоронцями і видурюють великі суми під приводом порятунку сина від тюрми. На жаль, закарпатці і досі ведуться на такі шахрайства. І от нарешті позитив! Жителька Сваляви послала подалі невідомого пройдисвіта і не віддала йому 20 тисяч гривень.


Вечірньої пори на мобільний 58-річної жительки м.Сваляви зателефонував невідомий чоловік, який назвався слідчим поліції. Шахрай пояснив, що сина жінки затримано за наркотики, і якщо вона хоче визволити сина з тюрми, то нехай заплатить через банкомат на картку 20000 гривень.


Розсудлива пенсіонерка кинула слухавку, після чого зателефонувала синові, який живе в м.Ужгороді. Той сказав, що з ним все гаразд. Тоді жінка зателефонувала на 102 і розповіла про суть справи.


Свалявчанка зробила все так, як радять правоохоронці: не повірила шахраю, зателефонувала спершу синові, а потім у поліцію. Чим зберегла свої гроші, інформує відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.Карпатський об'єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com