Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

На Свалявщині виявлено рейдерське захоплення держмайна на 20 млн грн.02.02.2016

 Вивченням прокуратурою області стану дотримання вимог законодавства про використання та відчуження об’єктів державної форми власності виявлено рейдерське захоплення майнового комплексу одного із державних підприємств у Свалявському районі.

Незаконна приватизація державного майна відбулась за сприяння посадовців реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області, які в інтересах одного із товариств з обмеженою відповідальністю приватної форми власності, в порушення вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», внесли відомості до Реєстру прав власності на нерухоме майно про право приватної власності за вказаним суб’єктом господарювання на цілісний майновий комплекс державного підприємства вартістю майже 20 млн. грн.


За вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 КК України (службове підроблення та зловживання владою або службовим становищем) стосовно службових осіб реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області.


Крім того, до суду заявлено позов про витребування цілісного майнового комплексу державного підприємства вартістю близько 20 млн грн з чужого незаконного володіння, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Карпатський об’єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com