Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:На Закарпатті незаконно оформили у власність майновий комплекс вартістю майже 3 млн грн05.02.2016

Мукачівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування за фактом службової недбалості службовими особами Реєстраційною служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області (ч.1 ст. 367 КК України).


У ході перевірки щодо дотримання вимог законодавства при використанні та відчуженні об’єктів державної форми власності встановлено, що службові особи Реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області, діючи всупереч вимогам п. 12 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяження і Порядку надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, внесли до Реєстру прав власності на нерухоме майно відомості про право приватної власності на цілісний майновий комплекс ДП «Свалявський завод продтоварів» вартістю майже 3 млн. грн. за одним з товариств, тоді як на вказаний комплекс було накладено арешт.


Згідно санкції ч. 1 ст. 367 КК України винним особам загрожує покарання у вигляді обмеження волі та строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Карпатський об’єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com