Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:Частина Закарпаття знеструмлена13.02.2016

 ПАТ «Закарпаттяобленерго»: до кінця дня у всіх населених пунктах, котрі через негоду опинилися без світла, електропостачання буде відновлено.

Через негоду на Закарпатті на ранок 11 лютого виявилися відключеними від електропостачання 14 населених пунктів повністю та 4 частково. За інформацією чергового диспетчера ПАТ «Закарпаттяобленерго», відключено 83 ТП (трансформаторних підстанцій) та 14 ліній електропередач, з них 8 ліній – частково.

Зокрема, без електроенергії опинилися окремі населені пункти в Перечинському, Свалявському, Міжгірському та по одному в Воловецькому та Великоберезнянському районах.

Як повідомив заступник генерального директора-технічний директор ПАТ «Закарпаттяобленерго» Олександр Білак, усі відключення трапилися з вини негоди, яка минулої ночі пройшлася областю. «Найбільше пошкоджень зазнала Міжгірщина, де спостерігалися сильні опади, в тому числі у вигляді мокрого снігу, був сильний вітер. Відповідно, повалені дерева чи величезні гілки, які й обірвали лінії електропередач», – уточнив технічний директор.

За інформацією О. Білака, на всіх об’єктах уже з самого ранку працюють бригади обленерго, тривають відновлювальні роботи. У разі, якщо не відбуватиметься погіршення погодних умов, то до кінця дня у всіх населених пунктах буде відновлено електропостачання.
Карпатський об’єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com