Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

У Сваляві затримали вуличних серійних грабіжників15.02.2016

 Четверо зловмисників віком 15-19 років вистежували в барах і на вулиці п’яних чоловіків і відбирали від них мобільні телефони. Встановлено причетність цієї гоп-компанії щонайменше до 3-х грабежів.

Днями правоохоронці Свалявського відділення поліції затримали чотирьох місцевих мешканців віком від 15 до 19-ти років. Ці смагляві хлопці обґрунтовано підозрюються в скоєнні вуличних грабежів.

Як розповідає заступник начальника Свалявського відділення поліції Василь Папіш, грабіжники вишукували вечорами на вулицях міста нетверезих перехожих чоловіків, які розмовляли по мобільному. Далі виривали з рук телефон і втікали…


Ми заходили в бари й вибирали п’яних, в першу чергу тих, хто пив насамоті, – зізнався найстарший грабіжник. – Далі чекали на нього на вулиці. Троє зустрічали спереду, а один підходив ззаду, утворюючи коло. Відбирали мобільний телефон і все цінне…


Наразі слідством задокументовано три пограбування. Під час проведення слідчих дій усі потерпілі впізнали своїх кривдників. Речові докази – мобільні телефони вилучено.


Юним грабіжникам оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 6 років. А 19–річний організатор злочинної групи ще й понесе покарання за ч.1 ст.304 ККУ (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність), санкція якої передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.


Перевіряється причетність затриманої злочинної групи до скоєння інших пограбувань, інформує відділ комунікації ГУНП В Закарпатській області.

 

 

Карпатський об’єктив
 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com