Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалявські рятувальники навчали громадян правилам безпеки05.03.2016

 В останній день зими, 29 лютого, свалявські рятувальники в черговий раз вирішили просвітити людей щодо правил безпеки життєдіяльності.


Представники Свалявського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, обійшовши центр міста й завітавши в приватний житловий сектор на вулицю Гагаріна. Таким чином рятувальникам вдалося охопити близько півсотні громадян.


Поки не настала тепла погода й люди не перестали опалювати власні помешкання, актуальною залишається тема безпечного користування пічним опаленням. Відтак співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій вкотре нагадали мешканцям Сваляви, як треба встановлювати піч і доглядати за нею, аби в помешканні не сталося пожежі. Для підкріплення усної інформації громадянам роздали пізнавальні листівки.


Оскільки невдовзі люди почнуть поратися на городі, рятувальники в розмові з людьми зачепили також тему порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Адже навіть через 70 років після завершення Другої світової війни закарпатська земля приховує ще чимало загрозливих «сюрпризів». Тож представники ДСНС розповіли населенню, що у випадку виявлення ВНП у жодному разі не слід чіпати підозрілий предмет або розбирати його. Натомість треба огородити небезпечне місце й повідомити про знахідку до Служби порятунку «101».
Карпатський об’єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com