Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:У районні проведено Всеукраїнську соціально-екологічну акцію "Зробимо Україну чистішою разом !" ГО "Let's doit, Ukraine"27.04.2016

 В рамках проведення місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів в районі 23 квітня 2016 року за ініціативи державної екологічної інспекції у Закарпатській області, районної державної адміністрації та громадських активістів "Let's doit, Ukraine" в м. Свалява проведено акцію з благоустрою та поліпшення санітарного стану під назвою "Зробимо Україну чистішою разом !.

Молодь міста, та ті хто зголосився взяти участь в акції прибирали придорожню смугу між населеними пунктами міста Свалява та села Драчино. В ході проведення акції ліквідовано понад 20 несанкціонованих стихійних смітників. Спільним та злагодженими діями комунальним підприємством "Виробниче управління комунального господарства в м. Свалява" організовано роботу з вивозу ліквідованих побутових відходів на міське сміттєзвалище.

Радує те, що молодь не тільки долучається, а є ініціатором таких екологічних акцій і їм не байдуже до стану навколишнього-природного середовища в якому вони живуть.

Завідувач сектору інфраструктури та ЖКГ РДА В. Івашкович.

 

Свалява ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com