Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:На кордоні в Закарпатті тотальні перевірки транспорту: потік автомобілів впав в 3 рази20.05.2016

 У зв'язку з введенням крайніх заходів в боротьбі з контрабандою на Закарпатті потік автомобілів в пунктах пропуску рекордно впав.

На кордоні в Закарпатті тотальні перевірки транспорту: потік автомобілів впав в 3 рази.

Якщо раніше через митний пост «Тиса» на українсько-угорському кордоні в добу проїжджали близько 200 мікроавтобусів , то в останні дні їх кількість різко скоротилася. Так, з 8:00 ранку 17 травня по 8 ранку 18 травня на ТП «Тиса» оформлено всього 60 мікроавтобусів , які перетнули кордон з боку Угорщини. Різке зменшення кількості «бусиків» пов'язане з "дорученням голови ОДА Геннадія Москаля ліквідувати корупційні схеми на державному кордоні та припинити« годувати Київ сірої готівкою ", - повідомляють в ОДА.

Нагадаємо, що минулого четверга (12.05) голова ОДА провів розширену нараду з керівництвом Закарпатської митниці, Мукачівського, Чопського прикордонних загонів та правоохоронних органів. Москаль доручив ліквідувати на кордоні схеми з мікроавтобусами, водії яких роками провозять через «Тису» без всякого митного оформлення брендовий одяг, мобільні телефони і гаджети, елітний алкоголь, парфумерію, миючі та гігієнічні засоби, скутери, мотоцикли і т.д., і які платять за «зелене світло» на митниці певну таксу, яка йшла на Київ.

Зараз все мікроавтобуси проходять повний митний огляд, тому можливість провезти в Україну незадекларовані партії товару знижена до мінімуму. Свалява©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com