Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Відведення земельної ділянки та облаштування нового міського кладовища12.03.2008

Про роботу щодо відведення земельної ділянки та облаштування нового міського кладовища читачів бюлетеня „Свалява” інформує міський голова Іван Ревтій.


- Питання щодо відкриття нового кладовища гостро постало торік. Тоді ж міська рада виділила земельну ділянку поряд з діючим цвинтарем. Навесні спеціалісти міськвиконкому – землевпорядник Юрій Гнаткович та архітектор Світлана Туряниця – провели всі необхідні підготовчі роботи для виготовлення проектно-кошторисної документації. Разом із тим, мерія звернулася до священиків по консультативну допомогу. Керівники ряду релігійних громад надали нам усі необхідні роз’яснення, ми разом у ході облаштування цвинтаря виходили на місце і там радилися, як зробити все згідно із  традиціями християнської релігії. Необхідно зазначити, що і в мене, і у всіх працівників, котрі були задіяні у ході проектних і будівельних робіт, було чітке усвідомлення того, що все потрібно зробити з урахуванням релігійних переконань більшості свалявців, місцевих традицій, з повагою до почуттів тих ролдин, які втратили рідних і близьких.


На новому кладовищі було встановлено мармуровий хрест, який освятили священики перед тим, як на цьому цвинтарі розпочали проводити поховання.


Роботи щодо подальшого благоустрою нового кладовища триватимуть і надалі. Міська влада зробить все необхідне для того, щоб місце, де знайшли вічний спочинок тисячі свалявців, завжди було прибраним, щоб до всіх секторів кладовища у будь-яку пору року і за будь-якої погоди можна було дістатися по пішохідних доріжках.


На найближчий час міська рада запланувала – і це передбачено генеральним планом забудови міста – прокладання нової вулиці від Бистрянської до Мукачівської навпростець. Це робиться у тому числі і для того, щоб була ще одна, крім Головної, вулиця, по якій траурні процесії зможуть рухатися в напрямку до нового кладовища.


Передбачається також продовжити ремонт вулиці, яка повертає від Мукачівської до діючого кладовища.         ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com