Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради20.02.2009

18 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Головним питанням, що розглядалося в порядку денному було питання «Про стан доріг в місті та плани проведення їх ремонту». Доповідав з цього питання заступник міського голови Володимир Гончарук.

Заслухавши інформацію доповідача, члени виконкому одноголосно прийняли рішення, яким визнали стан доріг в місті такими, що потребують капітального та поточного ремонтів, а також визначили основні напрямки роботи комунальних служб щодо покращення ситуації з дорогами та під’їзними шляхами до багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Житловик».

Рішенням виконкому також було затверджено нові розміри квартирної плати та плати за утримання будинків та прибудинкових територій, які обслуговуються КП «Житловик» (повний текст рішення розміщено на офіційному веб-сайті міської ради).

Серед інших рішень, прийнятих виконкомом міської ради були також ті, що стосувалися надання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, видачі свідоцтв про право власності на нежитлові приміщення та кооперативні квартири, приватизації квартир відомчого житлового фонду, дозволів на будівництво та реконструкції об’єктів містобудування, виділення коштів, внесення змін до деяких рішень міськвиконкому, про дотримання правил охорони ліній електрозв’язку та інші.


Секретар ради Едуард Супп©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com