Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Новини спорту17.02.2009

Стартував розиграш кубка області з волейболу. Щоб цим видовищним, популярним видом спорту змогли милуватися якомога більше шанувальників, команди-учасниці розбили на чотири зони.

Одна із них минулої неділі відбулася в Сваляві. На жаль, із заявлених шістьох на май данчик, що в залі технічного коледжу, вийшли тільки дві – господарі поля та іршавці. На ігри не з’явилися команди Мукачева, Мукачівського району, Берегова і Волівця, що не дало змоги зробити змагання широкомасштабними, перетворити їх на свято спорту, на що дуже сподівалися вболівальники.

Але, як останнім часом звикли говорити, маємо те, що маємо. Ті, що прийшли повболівати за ВК „Свалява”, від побаченого одержали задоволення. Наша головна команда і цього разу своїм виступом нікого не розчарувала. Хлопці досягли майже пікової форми, а тому всі елементи гри з легкістю вдавалися – чітко діяли лінії нападу, захисту, не було провалів у прийомі м’яча, його доведенні до логічного завершення тими, хто знаходився у другому, третьому і четвертому номерах. Натомість нападники гостей постійно натикалися на акуратний, грамотний блок, а тому шансів на те, щоб його пробити, за винятком окремих моментів, майже не було.

Наші волейболісти ще раз довели, що на сьогодні вони сильніші, а тому одержали цілком закономірну перемогу – 3:0.

У фіналі, який наступного місяця відбудеться в обласному центрі, за почесний приз – кубок області, боротимуться команди, які в зональних іграх посіли перше і друге місця.

Міська рада©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com