Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради19.06.2009

У четвер, 18 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради..
Головним питанням порядку денного було питання про роботу спеціаліста міськвиконкому із зверненнями громадян, підприємств, установ та організацій, з якого інформувала присутніх членів виконкому спеціаліст міськвиконкому Вероніка Шуберт. 

Так, станом на 17 червня 2009 року до міськвиконкому надійшло 1318 звернень, в т.ч. : 570 клопотань від підприємств, установ та організацій і 748 заяв від громадян та надіслано 898 відповідей. По решті прийнято відповідні рішення чи розпорядження. 

Переважна більшість заяв та клопотань стосувалася питань землекористування, архітектури, оформлення права власності, надання матеріальної допомоги та інших. 

Заслухавши інформацію, виконавчий комітет прийняв відповідне рішення з цього питання.
Міськвиконкомом також було прийнято ряд рішень, які стосувалися надання дозволів на торгівлю, зміни режиму роботи закладів торгівлі, видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно, дозволів на укладення правочинів щодо житлових приміщень, право користування якими мають малолітні діти, визначення розміру пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, приватизації житлового фонду комунальної власності міста та відомчого житла, тимчасової реєстрації одиноких та перестарілих громадян у територіальному центрі їх обслуговування. Розглянуті та задоволені протести прокурора Свалявського району на окремі рішення виконавчого комітету.

Міськвиконком©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com