Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Визначено переможця конкурсу26.11.2009

23 листопада відбулося засідання конкурсної комісії Свалявської міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Свалява та с. Драчино, що підлягають відчуженню. 

На конкурс було подано 4 конкурсні пропозиції. Серед них, в результаті вивчення запропонованих учасниками конкурсу пропозицій, враховуючи найнижчу вартість виконання робіт та терміни виконання експертних оцінок, переможцями визнано Лендел Лідію Іванівну, яка буде проводити оцінку вбудованих нежитлових приміщень першого поверху будівлі готелю «Карпати» по вул. Духновича, 4 та Ярину Оксану Вікторівну, що надала найбільш вигідну пропозицію щодо проведення оцінки вбудованого нежитлового приміщення по вул. Головна, 21/25 та будівлі колишнього Палацу культури і техніки по вул. Алексія, 10. 

Тож, за пропозицією конкурсної комісії, міському голові буде доручено укласти відповідні угоди з переможцями конкурсу на проведення незалежної експертної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Свалява та с. Драчино. Після затвердження сесією міської ради початкової вартості об’єктів, буде оголошено конкурс з відбору суб’єктів, що мають право проводити аукціон з їх відчуження.

Міськвиконком©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com