Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

«Зелене золото» Карпат – захист не на словах, а на ділі !12.04.2010

В рамках акції «майбутнє лісу – у твоїх руках» в районі провели посадку молодих лісокультур. Як і завжди, ініціатором та організатором її було ДП «Свалявське ЛГ» Свалявського Держлісгоспу в урочищі «Права» Свалявського лісництва. Так, у 8-му виділі 28 кварталу зібралось багато шанувальників «зеленого золота» Карпат. Серед них – професіонали із числа лісової охорони, майстрів, лісничого та його помічники, а також члени Дусинського шкільного лісництва – хлопчики та дівчатка, котрі взялися допомагати флорі, захищати її не на словах, а на ділі. Вихід у природу був заздалегідь ретельно спланований і підготовлений: на місце завчасно доставили посадковий матеріал: бук лісовий, ясен звичайний, дуб скельний, клен, явір, з розрахунку по 5000 саджанців на гектар. 


Не дивлячись на дощ, який час від часу відривав від роботи, все ж, заплановане виконали. Натомість організатори почастували всіх учасників акції смачними гарячими стравами.
В цілому під час акції «посади дерево» в районі буде заліснено 1439 га, з яких 649 га, власне, посадка, а 790 га – віднесені під природне оновлення.
В акції також прийняв участь міський голова Іван Ревтій. 
Свалявський міськвиконком©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com