Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява: Проведено чергове засідання виконкому міської ради21.05.2010

У середу, 19 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.
Головним питанням порядку денного виконкому було питання «Про роботу провідного спеціаліста міськвиконкому-землевпорядника», з якого інформував присутніх членів виконкому Юрій Гнаткович.

Зокрема було наголошено на тому, що провідним спеціалістом-землевпорядником постійно проводиться робота з підготовки проектів рішень сесій з питань землекористування, а саме: надання земельних ділянок в оренду юридичним особам та приватним підприємцям, продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, передачі земель у приватну власність громадянам, надання дозволів на відведення земельних ділянок в оренду та власність, зміна цільового призначення земельних ділянок та інші. 

Також провідним спеціалістом протягом звітного періоду з травня по грудень 2009 року було видано 1531 довідку громадянам про наявність чи відсутність у них земельних ділянок для їх подання у відділ соціального захисту та центр зайнятості щодо оформлення відповідних соціальних допомог. Протягом ж періоду з січня по травень 2010 року таких довідок вже видано 856. Крім того, спеціалістом, у межах своїх повноважень, здійснюється контроль за своєчасністю та повнотою сплати земельного податку, орендної плати та викупом земельних ділянок та їх цільовим використанням. 

Після обговорення інформації доповідача, виконавчим комітетом було прийнято відповідне рішення з цього питання.
Міськвиконкомом також було прийнято ряд рішень, які стосувалися, надання дозволів на укладення правочинів щодо житлових приміщень, право користування якими мають малолітні діти, встановлення режиму роботи закладів торгівлі, оформлення права власності та видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно, приватизації квартир, надання згоди на розроблення містобудівного обгрунтування та містобудівних умов на будівництво та реконструкції об’єктів, затвердження містобудівних умов і обмежень, погодження прийняття в експлуатацію самочинно побудованих житлових та садових будинків, внесення змін до попередніх рішень виконкому та ін.
На цьому засідання виконавчого комітету завершило свою роботу.


Секретар міської ради Едуард Супп©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com