Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Розмежування земель державної та комунальної власності і просторове планування: можливості та проблеми19.12.2011

У рамках проекту „Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування” (проект „ДІАЛОГ”) у місті Тячеві Закарпатської області 9 грудня 2011 року проведена фахова майстерня на тему: «Розмежування земель державної та комунальної власності і просторове планування: можливості та проблеми».

До участі у заході запрошено голів міських, сільських та селищних рад Закарпатської області; заступника начальника Головного управління Держкомзему у Закарпатській області Поповича М.В. та віце-президента з виконавчої роботи місцевої Асоціації розвитку і реформ міст, селищ і сіл «Закарпаття – ХХІ століття» п. Лукшу О. В.

На засіданні обговорено законодавчі повноваження сільських, селищних та міських рад та місцевих державних адміністрацій у галузі земельних відносин в розрізі інтересів громад та держави, відмінності між землями державної та комунальної власності, переваги та можливі недоліки проведення їх розмежування у різних ситуаціях, повноваження міських (селищних) рад та місцевих адміністрацій у земельних питаннях, необхідність просторового планування. Упродовж виступів учасникам демонстрували слайд-шоу Презентації фахової майстерні на вказану тему.

Під час засідання учасники оцінили актуальність та своєчасність теми, подачу теоретичних знань та можливість обмінятися досвідом з колегами щодо вирішення земельних питань. В ході практичної дискусії доступно і зручно отримали знання, які можна використати в повсякденній роботі.

За результатами проведення фахової майстерні учасники звернулися до народних депутатів та Голови Верховної Ради України Литвина В.М. з проханням приймати заплановані законопроекти щодо вдосконалення земельної реформи і переходу до ринку земель сільськогосподарського призначення в інтересах громад і мешканців сільських територій.

Регіональний координатор ЗРВ АМУ
Іван Ревтій©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com