Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Понад 2 млн грн акцизного податку надійшло від платників Свалявщини08.05.2015

Одним із джерел наповнення коштами для місцевих бюджетів Свалявщини став акцизний податок з роздрібного продажу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів та інших підакцизних товарів за ставкою 5% реалізованого товару. З початку року фактичні надходження цього платежу склали 2 млн 198 тис. грн.

 

За результатами діяльності у березні 2015 року суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території Свалявського району, подано до податкової інспекції 220 декларації акцизного податку, з яких 31 декларацію – юридичними особами та 189 фізичними особами – підприємцями.

 

Реєстрація контролюючим органом таких суб’єктів господарювання, як платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації.

 

Зазначимо, що сплата цього податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації за місячний податковий період.

 

 

Платники роздрібного акцизу, незалежно від того, провадили вони господарську діяльність у звітному періоді чи ні, подають загальну частину декларації, розділ “Ґ” та додаток 6 до неї. Подається акцизна звітність до податкової інспекції, у якій обслуговуються адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Тобто кількість таких декларацій за звітний період має відповідати кількості адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизної продукції.

 

 


Декларація для платників акцизного податку і Порядок її заповнення та подання затверджені 23 січня 2015 року наказом Міністерства фінансів України № 14.

 

 

Звертаємо увагу платників на дотримання умов продажу тютюнових виробів, на які встановлені максимальні роздрібні ціни. До вартості тютюнових виробів з урахуванням податку на додану вартість має бути включено 5% акцизного податку.

 

 

 

 

Карпатський  об 'єктив©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com