Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:На Закарпатті сільгоспвиробники отримають допомогу з обласного бюджету14.05.2015

На черговій сесії обласної ради депутати розглядатимуть проект рішення «Про використання у 2015 році коштів, що надходять до обласного бюджету в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва».


Мета і завдання прийняття рішення – збільшення площ сільськогосподарських угідь у сільгоспвиробників області та залучення їх до товарного виробництва за рахунок освоєння земель несільськогосподарського призначення, поліпшення існуючих сільськогосподарських угідь, які на сьогодні із-за різних причин не використовуються або використовуються не ефективно, підвищення родючості ґрунтів.
Фінансове забезпечення даного рішення передбачається за рахунок коштів, що надійшли до обласного бюджету в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в сумі 198 тис. гривень, інформує «Карпатський об’єктив» прес-служба облради.
 
 
Проект рішення стосується питань поліпшення сільськогосподарських угідь і підвищення родючості ґрунтів. Йдеться про вапнування кислих грунтів.
Прогноз результатів – покращення забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією, тваринництва кормами, збереження та покращення сільськогосподарських угідь. Джерело: karpatskijobjektiv.com

 

 Карпатський  об'єктив

 

 


 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com