Свалява - офіційний сайт міста

http://www.svaliava.osp-ua.info

Свалява:Вступ до вишів уже на носі17.06.2015

 

розпочнеться вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Тепер майбутні студенти подаватимуть результати лише цьогорічного ЗНО, оскільки попередні сертифікати втратять чинність. Також змінено принцип підрахунку балів (попередній рік – 124 прохідних бали, цього року – «склав» або «не склав»).Суттєві зміни відбулися й у розподілі місць держбюджету. Відповідно до «Закону про освіту», такі місця отримуватимуть не ВНЗ, а найсильніші абітурієнти. Тобто формуватиметься список по певній спеціальності, згідно з яким на виділені державою місця автоматично потраплять найкращі. Але ця система повною мірою запрацює лише у 2016-му, а 2015 рік «перехідний».Усі вступники будуть зараховані однією хвилею, тому необхідно розставити пріоритети. Цього року можна подавати лише по три заяви в п’ять університетів.
 
Нагадаємо, 2015-го ЗНО та ДПА були обов’язковими для всіх випускників 11-х класів, незалежно від того, вступатимуть вони у виші чи ні.
 
Новинкою є й те, що на відміну від попереднього року випускники коледжів (молодші спеціалісти) вступатимуть на навчання на основі вступних іспитів і вчитимуться за скороченою програмою.
 
Прийом документів триватиме до 24 липня. Фахові вступні випробування – з 21 липня по 1 серпня.
 
 
Рейтингові списки вступників, які здобуватимуть освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та ступінь «бакалавр», із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення мають бути оприлюднені не пізніше 12.00 (к. ч.) 2 серпня 2015 року.
 
 
 
 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com